“Ο Δικός σου Online Ελληνικός Κόσμος„
Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι 29/3/2024, 03:37


Σας ενημερώνουμε πως ως επισκέπτης έχετε μειωμένη πρόσβαση στην ιστοσελίδα μας.Για να αποκτήσετε πλήρη πρόσβαση, συνδεθείτε με το όνομα και τον κωδικό σας πρόσβασης ή κάντε τώρα την εγγραφή σας απολύτως δωρεάν.



Greek Cosmos » Γενική Συζήτηση » Τι Λειτουργικό Σύστημα έχετε?
Σελίδα 2 από 2 | Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2


Τι Λειτουργικό Σύστημα έχετε?

Τι Λειτουργικό Σύστημα έχετε? - Σελίδα 2 G6xTk60%Τι Λειτουργικό Σύστημα έχετε? - Σελίδα 2 Wmv9B 60% [ 3 ]
Τι Λειτουργικό Σύστημα έχετε? - Σελίδα 2 G6xTk40%Τι Λειτουργικό Σύστημα έχετε? - Σελίδα 2 Wmv9B 40% [ 2 ]
Τι Λειτουργικό Σύστημα έχετε? - Σελίδα 2 G6xTk0%Τι Λειτουργικό Σύστημα έχετε? - Σελίδα 2 Wmv9B 0% [ 0 ]
Τι Λειτουργικό Σύστημα έχετε? - Σελίδα 2 G6xTk0%Τι Λειτουργικό Σύστημα έχετε? - Σελίδα 2 Wmv9B 0% [ 0 ]
Τι Λειτουργικό Σύστημα έχετε? - Σελίδα 2 G6xTk0%Τι Λειτουργικό Σύστημα έχετε? - Σελίδα 2 Wmv9B 0% [ 0 ]
Τι Λειτουργικό Σύστημα έχετε? - Σελίδα 2 G6xTk0%Τι Λειτουργικό Σύστημα έχετε? - Σελίδα 2 Wmv9B 0% [ 0 ]
Τι Λειτουργικό Σύστημα έχετε? - Σελίδα 2 G6xTk0%Τι Λειτουργικό Σύστημα έχετε? - Σελίδα 2 Wmv9B 0% [ 0 ]
Τι Λειτουργικό Σύστημα έχετε? - Σελίδα 2 G6xTk0%Τι Λειτουργικό Σύστημα έχετε? - Σελίδα 2 Wmv9B 0% [ 0 ]
Τι Λειτουργικό Σύστημα έχετε? - Σελίδα 2 G6xTk0%Τι Λειτουργικό Σύστημα έχετε? - Σελίδα 2 Wmv9B 0% [ 0 ]
Τι Λειτουργικό Σύστημα έχετε? - Σελίδα 2 G6xTk0%Τι Λειτουργικό Σύστημα έχετε? - Σελίδα 2 Wmv9B 0% [ 0 ]
Σύνολο Ψήφων : 5


Μήνυμα 1οΤι Λειτουργικό Σύστημα έχετε? - Σελίδα 2 Empty Τι Λειτουργικό Σύστημα έχετε?
 27/11/2011, 13:19

kwnos100




Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Windows 7 πάρα πολύ ευχαριστημένος Very Happy


gpasxalis




koita ka8e pragma exei kai to elatoma tou.. kai ta 7 exoun kai ta xp... ego iportirizo kai ta dio to idio Happy

G_SkyKnight




Κι εγώ... Βασικά λατρεύω την εμφάνιση των 7 και τα εφέ xD

gpasxalis




nai einai oraia Happy

Mpompiras




Απλά προτιμω ακόμα windows XP Happy ελπίζω να μην με απολύση ο master Razz

G_SkyKnight




Γιατί να σε απολύσω ; xD Αφού κι εγώ ΧΡ έχω... Razz

gpasxalis




einai mia apopsi

G_SkyKnight




Μα δεν κατάλαβα που στήριξε την άποψη του xD

gpasxalis




borei na mas pei ekeinos Happy

G_SkyKnight




Ας περιμένουμε λοιπών...

gpasxalis




den boroume na kanoume kati allo xD Razz

Mpompiras




ΑΧαχΑΧαχΑΧαχΑ Απλά νόμιζα γουσταρατε τα 7 Razz αλλα εγώ έχω ΧP

G_SkyKnight




7 = Ωραίο Στυλ
ΧΡ = ωραία δομή στον κώδικα, λειτουργικότητα

gpasxalis




aham simfono me fastrider



Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή:
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις