“Ο Δικός σου Online Ελληνικός Κόσμος„
Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι 19/3/2024, 04:49


Σας ενημερώνουμε πως ως επισκέπτης έχετε μειωμένη πρόσβαση στην ιστοσελίδα μας.Για να αποκτήσετε πλήρη πρόσβαση, συνδεθείτε με το όνομα και τον κωδικό σας πρόσβασης ή κάντε τώρα την εγγραφή σας απολύτως δωρεάν.



Greek Cosmos » Gaming & Τεχνολογία » Φάκελος » Ζητήστε Βοήθεια » Φάκελος » Λυμένα τεχν. Προβλήματα » [Λύθικε] Ασύρματο οπτικό ποντίκι Microsoft
Σελίδα 1 από 1 |


G_SkyKnight




Έχω ένα ασύρματο οπτικό ποντίκι της Microsoft αλλά δεν έχω τον USB αντάπτορα του... Sad Έχει χαθεί και δεν υπάρχει περίπτωση να το βρω...

Έχετε καμία λύση για το τι μπορώ να κάνω ώστε να μπορεί να λειτουργήσει ;

Ευχαριστώ !



Έχει επεξεργασθεί από τον/την fastrider2006 στις 30/6/2012, 16:17, 1 φορά

gpasxalis




den nomizo na iparxei kapia lisi... dn nmz oti poulane 3exorista usb adaptores :/ agorase kainourgio

G_SkyKnight




Κάτι βρήκα εδώ αλλά δεν ξέρω που μπορώ να βρω μόνο αντάπτορα xD

gpasxalis




i apantisi pou edose i microsoft einai FAIL.... ekeinos milise gia xameno usb kai ekeinoi apantisan gia xalasmeno CD tou programmatos xD

G_SkyKnight




ναι... λες να βάψω το ποντίκι μπλε και να το πετάξω στην θάλασσα ;

gpasxalis




kanto Happy na piasei topo xD

G_SkyKnight




Δεν βοηθάς και πολύ xD

MakinhO




emena to usb tou mouse espase kai ti na ekana..?to evala se mia sakoula kai to ethapsa sto xoma Oops

G_SkyKnight




Boing ! lol! Χα0χ0αχα0χ0αχ0α0χα0χ0..! Ο Χριστός και η Παναγία... Πίστευα ότι θα μπορούσα να το χρησιμοποιήσω xD

Καμία άλλη λύση ε ;

efhkal




αν σου ειναι ευκολο στειλε σε link ακριβος το ποντικι σου αν συνεχιζεις ακομη να ψαχνεις usb....Happy

G_SkyKnight




Αυτό είναι http://www.viewpoints.com/Microsoft-1008-Wireless-Optical-Mouse-reviews?tab=details

Το πέταξα όμως γιατί έβαλα μπαταρίες και δεν άναβε το λαμπάκι από κάτω... Έτσι δοκίμασα άλλες και αφού άνοιξα δύο κουτιά που το καθένα είχε 4 μπαταρίες και είδα ότι δεν δουλεύει το χάρισα στον κουβά ανακύκλωσης συσκευών... Boing !

Αλλά πιστεύεις ότι θα μπορούσα να βρω σκέτο το USB ; Thinking No2

efhkal




χαχαχαχχαχαχαχα....ας προσεχες εχω μπορει και 10 στο μαγαζι.....που χαλασανε τα ποντικια και εχω τους ανταπτορες.......

gpasxalis




afou leei oti itan etsi kai allios xalasmeno :/

G_SkyKnight




Τελικά αντιμετώπισα το πρόβλημα μου. Κάποιος καλός φίλος με βοήθησε.

Αφού το θέμα θεωρείται επαρκώς απαντημένο, κλειδώνεται με σκοπό την αρχειοθέτηση του.



Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή:
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

Invision forum με ForumGreek | Internet | Internet | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις