“Ο Δικός σου Online Ελληνικός Κόσμος„
Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι 28/3/2024, 21:30


Σας ενημερώνουμε πως ως επισκέπτης έχετε μειωμένη πρόσβαση στην ιστοσελίδα μας.Για να αποκτήσετε πλήρη πρόσβαση, συνδεθείτε με το όνομα και τον κωδικό σας πρόσβασης ή κάντε τώρα την εγγραφή σας απολύτως δωρεάν.



Greek Cosmos » Γενική Συζήτηση » Τι πληκτρολόγιο έχετε στον υπολογιστή σας;
Σελίδα 2 από 2 | Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2


gpasxalis




Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Εγώ έχω το πληκτρολόγιο της logitech MK300 εσείς; (το είχα παρει σετάκι με το ποντίκι του αλλα τώρα έχω άλλο ποντίκι)

Τι πληκτρολόγιο έχετε στον υπολογιστή σας; - Σελίδα 2 Logitech_Desktop_MK300


gpasxalis




οχιιι κανεις λάθος... δίνω όλη την προσοχή μου σε αυτό εδώ το site.... που χρόνος για παιχνίδια;; :Ρ

G_SkyKnight




Τι να πω κι εγώ..! xD

efhkal




χαχαχαχααχαχα......ωχ τωρα το ειδα....ποιο καψιμο ειπα καψιμο?????χιλια συγνωμη κυριε διαχειριστα αυτου του πανεμορφου site....και πολυ καλα κανατε και πειρατε αυτο το απιθανο ποντικι......Razz
(το εσωσα?)

gpasxalis




ωωω ναι :Ρ το έσωσες... :Ρ

G_SkyKnight




Τι να πω κι εγώ ξανά λεω Mpll

efhkal




ουφφφφ την γλυτωσα.....Razz
πες αυτο που θες εσυ....τι να πω και τι να πω.....αντε πες....Razz

G_SkyKnight




Το ποντίκι δεν χρησιμεύει στην συγγραφή κώδικα Razz xD

efhkal




την σελιδα την διαχειριζεστε χωρις κωδικα?????συγκλονιστικο......το ποντικι το κανει αυτο?????εεεε καλα εκανες μετα βρε...και το πηρες.....Razz

ελα πες σε ποιο παιχνιδι καιγεσαι....???

gpasxalis




efhkal έγραψε:την σελιδα την διαχειριζεστε χωρις κωδικα?????συγκλονιστικο......το ποντικι το κανει αυτο?????εεεε καλα εκανες μετα βρε...και το πηρες.....Razz

ελα πες σε ποιο παιχνιδι καιγεσαι....???

nomizo eimoun pistikos prin Razz eimai apolita afosiomenos sto site Razz stin kamia ton periptoseon dn pezo paixnidia Razz

G_SkyKnight




Όχι... τα απλά γίνονται χωρίς κώδικα... αυτό που βλέπεις όμως είναι όλο κώδικας γραμμένος (στο μεγαλύτερο) κομμάτι από εμένα Happy

efhkal




απο χθες το εκανες που πηρες το πληκτρολογιο? Razz

μπραβο παιδια......συνεχιστε με την ιδια αγαπη και αφοσιωση αυτο που κανετε....Razz

G_SkyKnight




όχι !! Έλιωνα στο άλλο της Microsoft τον περισσότερο καιρό xD

Ευχαριστούμε..!

efhkal




ειδες η microsoft?την προδοσες ομως για ενα logitech....Razz

gpasxalis




εεε τον δασκάλεψα εγώ και πήγε προς logitech μεριά

G_SkyKnight




Έχει δίκιο... Την πάτησα... Μου είπε για το ποντίκι και έπεσα τυχαία στο πληκτρολόγιο και μετά δεν άντεξα xD Το παρήγγειλα !

efhkal




χαχχαχααχχαχαχα......εμ ετσι πες ενταξει δικαιολογησαι.....Razz



Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή:
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις