“Ο Δικός σου Online Ελληνικός Κόσμος„
Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι 28/3/2024, 15:56


Σας ενημερώνουμε πως ως επισκέπτης έχετε μειωμένη πρόσβαση στην ιστοσελίδα μας.Για να αποκτήσετε πλήρη πρόσβαση, συνδεθείτε με το όνομα και τον κωδικό σας πρόσβασης ή κάντε τώρα την εγγραφή σας απολύτως δωρεάν.



Greek Cosmos » Videos » Φάκελος » Διάφορα » 64 ταινίες τρόμου σε πέντε λεπτά!
Σελίδα 1 από 1 |


whiteangel




64 ταινίες τρόμου σε πέντε λεπτά!


Σε ένα βιντεάκι πέντε λεπτών κατάφεραν να χωρέσουν 64 ταινίες τρόμου! Προετοιμαστείτε για τα πέντε πιο τρομακτικά λεπτά της ζωής σας!

Με τίτλο "The Horror Portfolio", το βιντεάκι είναι χωρισμένο σε τρία κεφάλαια.

Στο πρώτο έχουμε υπερφυσικό τρόμο και κυρίως στοιχειωμένα σπίτια και ιστορίες με φαντάσματα. Περιλαμβάνει δε ταινίες, όπως οι The Eye, The Haunting, Insidious, The Orphanage, Paranormal Activity 2, Poltergeist, The Shining, Shutter Island, White Noise, The Woman in Black.

Το δεύτερο κεφάλαιο ασχολείται με άγγελους και δαίμονες και παρουσιάζει σκηνές από ταινίες όπως οι Constantinte, Devil, End of days, The Exorcist, The Exorcism of Emily Rose, The Ninth gate, The Omen, The Prophecy, Sleepy Hollow, Stigmata.

Τέλος το τρίτο κεφάλαιο ασχολείται με σχιζοφρενείς δολοφόνους που έχουν εμφανιστεί σε ταινίες όπως οι 30 Days of Night, A Nightmare on Elm street, Dead Silence, Don't look now, Friday the 13th, Halloween, Psycho, Red Dragon, Red eye, The Ring, Saw, Scream, Se7en, Silence of the lambs, The Texas chainsaw massacre, zodiac.

Δείτε το βιντεάκι και προσπαθήστε να μην τρομάξετε. (πολύ...)




ΠΗΓΗ

64 ταινίες τρόμου σε πέντε λεπτά! Wa2

Mpompiras




ΑΠΛΑ ΤΑ ΣΠΑΕΙ ΡΕ ΦΙΛΕ......ΑΓΑΠΑΜΕ ΘΡΙΛΕΡ

efhkal




αστο καλυτερα βρε.....σιχενομαι τα θριλερ......Happy

Mpompiras




Μπα μην το λές βρήκα και ένα καινουργιο τώρα Shocked και θέλω να το δω με χίλια

gpasxalis




Exorcism of Emily Rose... apla teleia tainia

G_SkyKnight




Απεχθάνομαι τα θρίλερ..! Fade out...

λou!




Ωραιοοο ποστ αν και εχω δει τα περισσοτερα Very Happy

Mpompiras




Μετά απο προσωπική ερευνα που έκανα δεν έχω δει το (Woman in Black/Stigmata/Psycho/Don't look now)αν και την πρώτη την περιμένω να βγεί Happy

λou!




Το 30 Days of Night ειχε σχιζοφρενεις δολοφονους? Βαμπιρια ειχε...
και απ' τη δευτερη κατηγορια λείπει το τρομερο "...E tu vivrai nel terrore! L'aldilà"

Mpompiras




Είναι ταινίες που δεν ταιριάζουν Razz κανείς δεν είναι τέλεις

λou!




και στο dead silence ειναι με φαντασμα και στη τριτη εχεις ξεχασει τον επικό Patrick Bateman (American Psycho) και τον τυπο απο το Hitcher!

Mpompiras




Dead Silence την λατρεύω την ταινία αυτη...την ταινία την ξέρω...με την σκηνή στην μπανιέρα....αλλα να πώ την αμαρτια μου δεν κάθησα να την δώ :/

λou!




μπερδευεσεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε αλλο το American Psycho αλλο το Psycho :p

εμενα μου αρεσει υπερβολικα η αφισα με τον billy!

Mpompiras




Το έχω δει το American Psycho.....δικό μου λάθος....μάλιστα στο 9gag υπάρχει και εικόνα με τον τύπο Vicking

gpasxalis




exo minei poli piso me ta thriller... exo na do sxedon ena xrono :S



Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή:
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις