“Ο Δικός σου Online Ελληνικός Κόσμος„
Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι 19/3/2024, 09:15


Σας ενημερώνουμε πως ως επισκέπτης έχετε μειωμένη πρόσβαση στην ιστοσελίδα μας.Για να αποκτήσετε πλήρη πρόσβαση, συνδεθείτε με το όνομα και τον κωδικό σας πρόσβασης ή κάντε τώρα την εγγραφή σας απολύτως δωρεάν.



Σελίδα 1 από 1 |


Μήνυμα 1ο[Λύθικε] Eset smart security 5 Empty [Λύθικε] Eset smart security 5
 13/9/2011, 16:04

gpasxalis




Ap'oti akousa exei vgei to eset smart security 5... mipos gnorizei kanenas pote 8a vgei stin agora?

Μήνυμα 2ο[Λύθικε] Eset smart security 5 Empty Απ: [Λύθικε] Eset smart security 5
 13/9/2011, 16:09

G_SkyKnight




gpasxalis έγραψε:Ap'oti akousa exei vgei to eset smart security 5... mipos gnorizei kanenas pote 8a vgei stin agora?

Κοίτα σύμφωνα με όσα ειπώθηκαν από την ESET, το full antivirus θα δημοσιευθεί μέσα στον Σεπτέμβρη.Ήδη είναι αναρτημένο στην σελίδα της ESET.Τώρα για τα καταστήματα δεν υπάρχει κάτι συγκεκριμένο, αν και πιστεύω ότι τέλη Σεπτέμβρη ,αρχές Οκτώβρη θα είναι διαθέσιμο στα καταστήματα.Αλλά κάτι μου λέει ότι πρώτα θα διώξουν τις 4 version και μετά θα παραγγείλουν το 5.

Εγώ το έχω βάλει ήδη και μπορώ να πω ότι είναι το καλύτερο για μένα.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την fastrider2006 στις 13/9/2011, 16:24, 1 φορά

Μήνυμα 3ο[Λύθικε] Eset smart security 5 Empty Απ: [Λύθικε] Eset smart security 5
 13/9/2011, 16:10

gpasxalis




ok euxaristo poli

Μήνυμα 4ο[Λύθικε] Eset smart security 5 Empty Απ: [Λύθικε] Eset smart security 5
 13/9/2011, 16:15

G_SkyKnight




[Λύθικε] Lock



Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή:
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις