“Ο Δικός σου Online Ελληνικός Κόσμος„
Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι 7/5/2024, 15:16


Σας ενημερώνουμε πως ως επισκέπτης έχετε μειωμένη πρόσβαση στην ιστοσελίδα μας.Για να αποκτήσετε πλήρη πρόσβαση, συνδεθείτε με το όνομα και τον κωδικό σας πρόσβασης ή κάντε τώρα την εγγραφή σας απολύτως δωρεάν.



Greek Cosmos » Ενημέρωση » Φάκελος » Τεχνολογικές Ειδήσεις » Στην κορυφή η Western Digital
Σελίδα 1 από 1 |


Μήνυμα 1οΣτην κορυφή η Western Digital Empty Στην κορυφή η Western Digital
 8/1/2012, 14:04

G_SkyKnight




Τόσα και τόσα λέγονται για τους σκληρούς δίσκους των Η/Υ και ειδικότερα για την Western Digital (WD) μετά από το διάλειμμα της στην παραγωγή νέων προϊόντων.Σύμφωνα με τις στατιστικές η Seagate είχε μεγαλύτερο αριθμό εσόδων αλλά ερχεται δεύτερη στην κατάταξη των εταιριών παραγωγής σκληρών πουλώντας 52 εκατομμύρια κομμάτια σε αντίθεση με την WD που πούλησε 54 εκατομμύρια παίρνοντας την πρώτη θέση.

Αξίζει να δούμε τις εξελίξεις του μέλλοντος μιας και η WD θα αγοράσει το τμήμα παραγωγής της Hitachi.Μόνο που η Seagate δεν θα άφηνε έτσι την Western Digital... Έτσι προχωρά και αυτή στην αγορά του αντίστοιχου τμήματος της εταιρίας παραγωγής ηλεκτρονικών συσκευών Samsung.

Ο χρόνος θα μας δείξει...

Στην κορυφή η Western Digital E97ee2054defb209c35fe4dc94599061Στην κορυφή η Western Digital Seagate_1

Greek Cosmos ©

Μήνυμα 2οΣτην κορυφή η Western Digital Empty Απ: Στην κορυφή η Western Digital
 8/1/2012, 14:13

gpasxalis




WD gia panta Razz

Μήνυμα 3οΣτην κορυφή η Western Digital Empty Απ: Στην κορυφή η Western Digital
 8/1/2012, 14:24

efhkal




και με διαφορα αλλα μην βγαλουμε την αλλη για πεταμα......;)

Μήνυμα 4οΣτην κορυφή η Western Digital Empty Απ: Στην κορυφή η Western Digital
 8/1/2012, 14:26

G_SkyKnight




Όχι εντάξει αλλά άλλη εγγύηση είναι να λες πήρα WD και άλλο Seagate...

Μήνυμα 5οΣτην κορυφή η Western Digital Empty Απ: Στην κορυφή η Western Digital
 8/1/2012, 14:35

efhkal




πως θα τυχει ειναι πιστευω.....εγω με wd εξωτερικο την εχω πατησει......βεβαια επιμενω αλλααααα.....Razz

Μήνυμα 6οΣτην κορυφή η Western Digital Empty Απ: Στην κορυφή η Western Digital
 8/1/2012, 14:38

G_SkyKnight




efhkal έγραψε:πως θα τυχει ειναι πιστευω.....εγω με wd εξωτερικο την εχω πατησει......βεβαια επιμενω αλλααααα.....Razz

Έχω έναν εξωτερικό USB 2.0 → 100% ευχαριστημένος
έναν επίσης εξωτερικό USB 3.0 → 100% ευχαριστημένος...

Είναι αυτό που λες... Πως θα τύχει... Αν πάρεις κάτι και σε ευχαριστεί πλήρως τότε μένεις σε εκείνη την μάρκα

Μήνυμα 7οΣτην κορυφή η Western Digital Empty Απ: Στην κορυφή η Western Digital
 8/1/2012, 14:50

efhkal




εμεινα σε αυτη την μαρκα και την προτεινω και στη δουλεια και ο αλλος μου εξωτερικος παλι wd ειναι αλλα θελω να πω οτι συμβαινει και στις καλυτερες οικογενειες.....Razz

Μήνυμα 8οΣτην κορυφή η Western Digital Empty Απ: Στην κορυφή η Western Digital
 8/1/2012, 16:04

Mpompiras




Συμφωνώ εντελώς master γιατι και εγώ δύο έχω Happy



Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή:
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

Forumgreek.com | Internet | Internet | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις