“Ο Δικός σου Online Ελληνικός Κόσμος„
Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι 29/4/2024, 03:31


Σας ενημερώνουμε πως ως επισκέπτης έχετε μειωμένη πρόσβαση στην ιστοσελίδα μας.Για να αποκτήσετε πλήρη πρόσβαση, συνδεθείτε με το όνομα και τον κωδικό σας πρόσβασης ή κάντε τώρα την εγγραφή σας απολύτως δωρεάν.



Greek Cosmos » Ψυχαγωγία » Φάκελος » Αστείες Εικόνες » Σκονάκι πραγματικά για σεμινάριο
Σελίδα 1 από 1 |


efhkal




Μια ασύλληπτη ιδέα…

Σκονάκι πραγματικά για σεμινάριο  Skonaki

G_SkyKnight




και οι δύο περιπτώσεις μάλλον είναι παλίες Razz Χαχαχαχαχ... στην Ελλάδα θέλει περισσότερη εφευρετικότητα πιστεύω..!

efhkal




εγω θυμαμαι οτι χρησιμοποιουσα πολυ τα σκουφακια μου στην αντιγραφη......α ρε δοξες.....μεχρι που με ξεκολησε ενα μια φορα πηρα τρομαρα και δεν το ξανακανα.....Razz

Mpompiras




Master όχι αρκετα...αλλα σίγουρα κλεμένο απο το πρώτο Razz

gpasxalis




Τα καλύτερα σκονάκια τα κάνουν τα κορίτσια... είχα δει φωτό με χαρτί που το είχε βάλει στο... σουτιέν της

efhkal




gpasxalis έγραψε:Τα καλύτερα σκονάκια τα κάνουν τα κορίτσια... είχα δει φωτό με χαρτί που το είχε βάλει στο... σουτιέν της

ειμαστε μεγαλα μυαλα....και με μεγαλα προσοντα για κατι τετοιο.....αααα και με ανοιγμα μπλουζας μεχρι τον αφαλο.....Razz Razz

gpasxalis




Εντάξει θέλει αρκετά μεγαλα..... προσόντα για να το κάνεις αλλα είναι έξυπνο Razz

efhkal




γυναικες παιδι μου.....μεγαλα...μυαλα....Razz

gpasxalis




Τεράστια... Razz

kostas




ego gia skonakia xrisimopio kati stilo diafimistika kai sto plai exi en asidero to travas kai vgeni xarti me diafimisi... eki grafis oti 8elis arketo xoro exi Very Happy
mono afto xrisimopio Wink to kalitero

gpasxalis




χχαχχαχαχαχχα ωραίος Razz

G_SkyKnight




Είχα βρει στυλό σε ένα βιβλιοπωλίο που όπως λέει και ο Κώστας, στην άκρη έχει ένα μεταλικό έλασμα το οποίο το τραβάς και ξετυλύγεται αρκετό χαρτί για να γράψεις αρκετά τόσο στην μπροστινή πλευρά, όσο και στην πίσω ;)



Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή:
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις