“Ο Δικός σου Online Ελληνικός Κόσμος„
Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι 19/3/2024, 07:04


Σας ενημερώνουμε πως ως επισκέπτης έχετε μειωμένη πρόσβαση στην ιστοσελίδα μας.Για να αποκτήσετε πλήρη πρόσβαση, συνδεθείτε με το όνομα και τον κωδικό σας πρόσβασης ή κάντε τώρα την εγγραφή σας απολύτως δωρεάν.



Greek Cosmos » Gaming & Τεχνολογία » Φάκελος » Ζητήστε Βοήθεια » Φάκελος » Λυμένα τεχν. Προβλήματα » [Λύθικε] Ο φάκελος «Ο Υπολογιστής μου» ανοίγει αυτόματα με κάθε εκκίνιση...
Σελίδα 1 από 1 |


G_SkyKnight




Όπως λέει και ο τίτλος ο φάκελος «Ο Υπολογιστής μου» ανοίγει αυτόματα με κάθε εκκίνιση του Η/Υ μου χωρίς εγώ να τον ανοίγω. Δηλαδή με το που φορτώσει το λειτουργικό σύστημα (Windows 7) και ακουστεί ο ήχος καλωσορίσματος αμέσως μετά ανοίγει και ο φάκελος.

Τι μπορώ να κάνω ώστε να αποφεύγω το άνοιγμα του αυτόματα, αλλά να ανοίγει χειροκίνητα ;

Ευχαριστώ εκ των προταίρων.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την fastrider2006 στις 11/9/2012, 12:54, 1 φορά

gpasxalis




Σκέφτηκα κάτι αλλα δεν είμαι πολύ σίγουρος άμα δουλέψει. Πήγαινει στον πίνακα ελέγχου -> επιλογές φακέλων και πάτα κάτω κάτω που λέει επαναφορά προεπιλογών

G_SkyKnight




Αυτό δεν έλυσε το πρόβλημα μου... Ωστόσο βρήκα την αιτία..! Ήταν ένα πρόγραμμα που ξεκινούσε μαζί με την εκκίνιση του PC. To απενεργοποίησα και λύθικε το πρόβλημα !

Αφού το πρόβλημα έχει επιληθεί, το παρόν θέμα θα κλειδωθεί και θα αρχειοθετηθεί.



Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή:
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις