“Ο Δικός σου Online Ελληνικός Κόσμος„
Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι 17/5/2024, 11:21


Σας ενημερώνουμε πως ως επισκέπτης έχετε μειωμένη πρόσβαση στην ιστοσελίδα μας.Για να αποκτήσετε πλήρη πρόσβαση, συνδεθείτε με το όνομα και τον κωδικό σας πρόσβασης ή κάντε τώρα την εγγραφή σας απολύτως δωρεάν.



Greek Cosmos » Gaming & Τεχνολογία » Φάκελος » Gadgets » Cup Warmer & USB Hub
Σελίδα 1 από 1 |


Μήνυμα 1οCup Warmer & USB Hub Empty Cup Warmer & USB Hub
 6/10/2011, 09:25

gpasxalis




Λοιπόν μιας και σκέφτηκα αυτήν την κατηγορία είπα να την εγκαινιάσω εγω ο ίδιος...

Το Gadget που προτείνω αυτήν την εβδομάδα ειναι το Cup Warmer & USB Hub...

Συνδέεται πολύ εύκολα με τον υπολογιστή σας αυξάνοντας τις θύρες USB που μπορείτε να χρησιμοποιήσετε, ενώ ταυτόχρονα μπορείτε να τοποθετήσετε στην επιφάνεια του την κούπα του καφέ σας και να σας τον διατηρήσει ζεστό.Είμαι σίγουρος οτι όσοι αγαπάτε τον ζεστό καφέ και έχετε ανάγκη απο... περισσοτερες θύρες USB θα το λατρέψετε...

Η τιμή του είναι στα 9 ευρω απο την αλυσίδα καταστημάτων multirama....

Cup Warmer & USB Hub 0442658

Μήνυμα 2οCup Warmer & USB Hub Empty Απ: Cup Warmer & USB Hub
 6/10/2011, 09:40

G_SkyKnight




Σίγουρα αν είχα τον παλιό μου PC θα το έπερνα xD Έπασχα από το θέμα των USB θυρών... Τώρα σχετικά με την διατήρηση ζεστού καφέ μάλλον δεν θα το χρησιμοποιούσα και τόσο γιατί σε μένα δεν προλαβαίνει να κρυώσει ο καφές Razz

Μήνυμα 3οCup Warmer & USB Hub Empty Απ: Cup Warmer & USB Hub
 6/10/2011, 09:46

gpasxalis




fastrider2006 έγραψε:Σίγουρα αν είχα τον παλιό μου PC θα το έπερνα xD Έπασχα από το θέμα των USB θυρών... Τώρα σχετικά με την διατήρηση ζεστού καφέ μάλλον δεν θα το χρησιμοποιούσα και τόσο γιατί σε μένα δεν προλαβαίνει να κρυώσει ο καφές Razz

stin diki s tin periptosi boreis na zestaineis olokliri tin kanata me ton kafe xD

Μήνυμα 4οCup Warmer & USB Hub Empty Απ: Cup Warmer & USB Hub
 6/10/2011, 09:54

G_SkyKnight




Ναι δεν έχεις άδικο xD Χαχαχαχχ... lol! Laughing Με κάλυψες πλήρως ! Tick



Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή:
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις