“Ο Δικός σου Online Ελληνικός Κόσμος„
Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι 21/9/2024, 12:37


Σας ενημερώνουμε πως ως επισκέπτης έχετε μειωμένη πρόσβαση στην ιστοσελίδα μας.Για να αποκτήσετε πλήρη πρόσβαση, συνδεθείτε με το όνομα και τον κωδικό σας πρόσβασης ή κάντε τώρα την εγγραφή σας απολύτως δωρεάν.



Greek Cosmos » Ενημέρωση » Φάκελος » Γενικές » Σκοπιανοι: " Θα πάρουμε την Θεσσαλονίκη "
Σελίδα 1 από 1 |


gpasxalis




Όπως καταλαβαίνω οι Σκοπιανοί στρατολογούν τα νέα άτομα και τα κάνουν να είναι εναντίον της Ελλάδας... Δείτε το βίντεο και πραγματικά θα πάθετε το μεγαλύτερο σοκ ... Εγώ προσωπικά θύμωσα μόλις το είδα αυτο




Greek Cosmos ©

efhkal




ολοι μας θυμωνουμε οταν βλεπουμε τετοια......οπως και οταν βλεπουμε αγαλμα του μεγαλου Αλεξανδρου στα σκοπια.....εγω απλα απορω.....οι πολιτικοι μας δεν τα βλεπουν????γιατι τοση ανεκτικοτητα????

G_SkyKnight




Οι πολιτικοί μας είναι πουλημένοι !! Ανάθεμα με αν κανένας από αυτούς νιάστηκε πραγματικά για την Ελλάδα !!

Είναι φυσιολογικό να θυμώνουμε αλλά φταιμε εμείς γιατί στις περισσότερες αν όχι σε όλες τις εθνικές εορτές, αράζουμε στην καφετέρια χωρίς να δίνουμε σημασία στην Ιστορία μας ! Τώρα που πάνε να μας την «φάνε» όμως, μας κακοφαίνεται...

Αλλά επειδή, ποτέ δεν είναι αργά, ας ξυπνήσουμε κι ας συναιτηστούμε...

gpasxalis




δεν ξέρω τι να πω.... δεν ξέρω καν αμα τουσ νοιαζει τους πολιτικους... εγω τους πολιτικους μας δεν τους θεωρώ Έλληνες.... Είναι προδότες και "παιχνιδάκια" των μεγάλων δυνάμεων και των συμφερόντων τους

Mpompiras




Το να βρίζω και να λεω μα και μου και νια........αν γουστάρουνε τοσο πολύ ας έρθουν να την πάρουν....τώρα το αποτέλεσμα πιο θα είναι Waiting... ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΕΔΑΦΗ..... Cowboy Fade out... οποιος κατάλαβε κατάλαβε

gpasxalis




Mpompiras έγραψε:Το να βρίζω και να λεω μα και μου και νια........αν γουστάρουνε τοσο πολύ ας έρθουν να την πάρουν....τώρα το αποτέλεσμα πιο θα είναι Waiting... ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΕΔΑΦΗ..... Cowboy Fade out... οποιος κατάλαβε κατάλαβε

se katalava apolita... oi monoi xamenoi ekeinoi 8a einai... m@lakies lene...

G_SkyKnight




Ναι δεν θα διαφωνίσω, μα να σου πω κάτι ; Λογικό είναι να κάνουν έτσι... Αυτοί τα δικά τους αγάλματα τα έχουν σε καλή κατάσταση... Όχι σαν τα δικά μας που έχουν να συντηριθούν από την εποχή του Νόε...

Αυτοί φροντίζουν την απειροελάχιστη ιστορία τους να την γνωρίζουν σε καλό βαθμό ! Εμείς τι κάναμε τόσα χρόνια ; Χαβαλέ και ότι νά'ναι μωρέ λέγαμε... Δεν βαριέσαι ; Κάπως έτσι ήταν, και δυστυχώς είναι ακόμη η νοοτροπία..!

Mpompiras




Αφου η δημαρχαρα μας ο μασώνος Μπουταρης.....δεν γουστάρει καθόλου τους Έλληνες....σουτια στον δήμαρχο τώρα

G_SkyKnight




Σούτια δεν λες τίποτα !! Ρε συ μα δεν μαζεύονται... Θέλει να μαζευτεί κόσμος οργανωμένα για να γίνουν αλλαγές... Τώρα όλοι είναι απαθέστατοι... Κανείς δεν νοιάζεται, μέχρι να έρθει το σκ@τό στον κώλο..!

Mpompiras




Γι αυτο ζητάνε παγκοσμια διακυβέρνηση....για να μας ελεγχουν όλους

G_SkyKnight




Μα ήδη μας ελέγχουν, ελέγχοντας τους πολιτικούς μας !

Mpompiras




Σιγα σιγά θα αρχίσουν να φανερόνονται όλα Cool



Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή:
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις