“Ο Δικός σου Online Ελληνικός Κόσμος„
Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι 21/9/2024, 05:45


Σας ενημερώνουμε πως ως επισκέπτης έχετε μειωμένη πρόσβαση στην ιστοσελίδα μας.Για να αποκτήσετε πλήρη πρόσβαση, συνδεθείτε με το όνομα και τον κωδικό σας πρόσβασης ή κάντε τώρα την εγγραφή σας απολύτως δωρεάν.



Greek Cosmos » Ενημέρωση » Φάκελος » Γενικές » Και επίσημα ο Χαϊκάλης στους «Ανεξάρτητους Έλληνες»!
Σελίδα 1 από 1 |


Mpompiras




Και επίσημα ο Χαϊκάλης στους «Ανεξάρτητους Έλληνες»! Xaikammenos

«Ναι» στην πρόταση του Πάνου Καμμένου να κατέβει στις ερχόμενες εκλογές υποψήφιος με το κόμμα των «Ανεξάρτητων Ελλήνων» είπε ο Παύλος Χαϊκάλης.

Ο κ. Χαϊκάλης αποκαλύπτει πως αποφάσισε να πολιτευθεί λόγω της «επιθυμίας να δω από μέσα όλη αυτή την διαχείριση της πολιτικής. Βαρέθηκα να είμαι απ’ έξω και απλά να βρίζω και να διαμαρτύρομαι. Όλο αυτό που συμβαίνει, με «τρώει» δεν μπορώ να κάτσω ήσυχος. Πολιτεύομαι για να πω πέντε πράγματα, γιατί επιθυμώ να αλλάξει κάτι, θέλω να χαράξω κάτι διαφορετικό. Δεν ήταν μόνο η πρόταση που με έκανε να δεχτώ αλλά η πρόταση από νέους ανθρώπους που μου είπαν ότι σε θέλουμε μαζί μας μέσα από ένα διάλογο που έχουμε ανοίξει στο twitter και στο facebook. Με έχουν ανάγκη και τους έχω ανάγκη».

ΠΗΓΗ:www.prionokordela.gr

G_SkyKnight




Άντε να δούμε τι θα γίνει... Έχω χάσει τον μπούσουλα πάντως με τόσα κόμματα !!

gpasxalis




χρειάζεται πολυκομματισμος απλα δεν ξερω αμα ειναι καλο ατομα της τηλεόρασης να εμπλέκονται στα πολιτικα!

efhkal




για μενα θα ηταν καλυτερα 1 κομμα με ολους αυτους και να παρει σιγουρα μεγαλυτερο ποσοστο απο τα αλλα δυο......αλλα και παλι ολοι θελουν να γινουν αρχηγοι κομματος......ελεος πια με τα κομματα και τις εκλογες.....ελεος με τους ελληνες να τους πει ο θεος που παντα θελουν να εχουν αρχηγια.......

Mpompiras




Μπορεί ο Έλληνας να βαρέθηκε την διαφθορά....αλλα θα συνεχίσει να ζει με αυτή γιατι ο Έλληνας ειναι Έλληνας

G_SkyKnight




Το θέμα είναι να τη διώξουμε..!



Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή:
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις