“Ο Δικός σου Online Ελληνικός Κόσμος„
Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι 28/3/2024, 13:29


Σας ενημερώνουμε πως ως επισκέπτης έχετε μειωμένη πρόσβαση στην ιστοσελίδα μας.Για να αποκτήσετε πλήρη πρόσβαση, συνδεθείτε με το όνομα και τον κωδικό σας πρόσβασης ή κάντε τώρα την εγγραφή σας απολύτως δωρεάν.



Greek Cosmos » Videos » Φάκελος » Διάφορα » Δελφίνι σώζει γυναίκα από επίθεση καρχαρία. [ViDeo]
Σελίδα 1 από 1 |


kostas




Κοιτώντας αυτό το βιντεάκι εντυπωσιάστηκα πόσο πολύ αγαπάνε τα δελφίνια τους ανθρώπους.

whiteangel




πραγματι εκπληκτικο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αλλα κι μια ερωτηση ...................που βρεθηκε κι πως υποβρυχια καμερα την δεδομενη χρονικη στιγμη????????

κι αν καποιος τραβουσε τους κολυμβητες γιατι υποβρυχια??????

Δελφίνι σώζει γυναίκα από επίθεση καρχαρία. [ViDeo]  SSYIP

gpasxalis




Το Θέμα δεν αποτελεί κάποιο είδος ενημέρωσης για κάτι οπότε μετακινείται στα βίντεο

G_SkyKnight




whiteangel έγραψε:
πραγματι εκπληκτικο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αλλα κι μια ερωτηση ...................που βρεθηκε κι πως υποβρυχια καμερα την δεδομενη χρονικη στιγμη????????

κι αν καποιος τραβουσε τους κολυμβητες γιατι υποβρυχια??????

whiteangel αρκετοί δύτες και κολυμβητές κουβαλούν κάμερες μαζί τους και τραβούν video σε όλη τη «διαδρομή» ας πούμε... Οπότε αυτό το video θα μπορούσε να είναι ένα κομμάτι του συνολικού video...

Λέω εγώ τώρα...

whiteangel




μπορει να ειναι κι ετσι....................αλλα αυτος που τραβαει γιατι δεν ειδοποιει τους υπολοιπους

μηπως περιμενε να φαει κανεναν ο καρχαριας να παει για 2 million viewers στο youtube?????????

Δελφίνι σώζει γυναίκα από επίθεση καρχαρία. [ViDeo]  SSYIP

G_SkyKnight




Νομίζω ότι σε αυτές τις καταστάσεις απλώς πρέπει να είναι ακίνητοι και να κάθονται... Δεν είμαι βέβαια δύτης..! Αλλά δεν νομίζω να είχε τέτοια πρόθεση... Τώρα περεταίρω δεν γνωρίζω...

whiteangel




αγνωστες οι βουλες του κυριου tspa!!!!!

Δελφίνι σώζει γυναίκα από επίθεση καρχαρία. [ViDeo]  SSYIP



Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή:
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις