“Ο Δικός σου Online Ελληνικός Κόσμος„
Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι 10/5/2024, 19:34


Σας ενημερώνουμε πως ως επισκέπτης έχετε μειωμένη πρόσβαση στην ιστοσελίδα μας.Για να αποκτήσετε πλήρη πρόσβαση, συνδεθείτε με το όνομα και τον κωδικό σας πρόσβασης ή κάντε τώρα την εγγραφή σας απολύτως δωρεάν.



Greek Cosmos » Ψυχαγωγία » Φάκελος » Ανέκδοτα »  Ανέκδοτα
Σελίδα 6 από 6 | Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6


Μήνυμα 1ο Ανέκδοτα - Σελίδα 6 Empty Ανέκδοτα
 2/10/2010, 01:20

Anonymous




Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Εδώ είναι η γωνία διασκέδασης μας ! Μπορείτε να γράψετε τα ανέκδοτά σας (μη ακατάλληλα-άνω των 18) και να τα διαβάζουμε... Σε περίπτωση που περιέχουν κάποια βρισιά καλύπτετε κάποια γράμματα με αστερίσκο " * "

Alert ΠΡΟΣΟΧΗ Alert

Εδώ γράφουμε μόνο ανέκδοτα.Δεν γράφουμε σχόλια εδώ.Τα σχόλια θα διαγράφονται χωρίς καμία προειδοποίηση.

Επεξεργάστηκε από τον: Fastrider2006 Λόγος: Τροποποίηση του θέματος.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την fastrider2006 στις 16/1/2012, 07:15, 6 φορές συνολικά (Λόγος της επεξεργασίας : Αλλαγή στους κανόνες του θέματος.)


Μήνυμα 126ο Ανέκδοτα - Σελίδα 6 Empty Απ: Ανέκδοτα
 16/1/2012, 01:29

Mpompiras




Ήταν ένας παπαγάλος σε ενα πλοίο και κοίταζε εναν ταχυδακτυλουργό που εξαφανιζε πραγματα και καθε φορα που εξαφάνιζε κάτι έλεγε ο παπαγάλος
- Στο καπέλο του το έχει! Στο μανίκι του το έχει! Κοιτάξτε την τσέπη του πώς φουσκώνει!
Και ξαφνικά βουλιάζει το πλοίο και μένουν μονοι τους σε μιά σανίδα ο παπαγάλος και ο ταχυδακτυλουργός και κοιτάζονται.
Περνάνε 1,2 ημέρες και την 3η μέρα λέει ο παπαγάλος:
- Εντάξει ρε! Σε παραδέχομαι. Αλλά που το έβαλες το πλοίο;

Μήνυμα 127ο Ανέκδοτα - Σελίδα 6 Empty Απ: Ανέκδοτα
 16/1/2012, 01:29

Mpompiras




Είναι τρεις απίστευτα δυνατοί ποντικοί και λένε τι μπορούν να κάνουν από μόνοι τους.
- Εγώ για πρωινό τρώω ποντικοφάρμακο!
- Σιγά το πράγμα. Εγώ κάνω μονόζυγο στην ποντικοπαγίδα!
- Βαρέθηκα τα ψέματα σας! Πάω να δείρω τη γάτα!!!

Μήνυμα 128ο Ανέκδοτα - Σελίδα 6 Empty Απ: Ανέκδοτα
 16/1/2012, 01:30

Mpompiras




Πάει ένας άντρας σε ένα μπαρ και λέει στον μπάρμαν:
-Θέλω να μου φτιάξεις κάτι δυνατό να πιω τώρα!
Πάει ο μπάρμαν ανακατεύει 2-3 ποτά και του το δίνει...
Δοκιμάσει ο τύπος, το φτύνει με την μια:
- Τίποτε πιο δυνατό;
Τα παίρνει ο μπάρμαν και βάζει μέσα σε ένα ποτήρι οινόπνευμα, πετρέλαιο, κηροζίνη, βενζίνη και μια σφαίρα και του το δίνει:
- Αααχ, αυτό είναι ποτό. Να θυμηθείς να μου το φτιάξεις και αύριο που θα έρθω πάλι!
Πάει την επόμενη μέρα στον μπάρμαν και του λέει:
- Φίλε, φτιάξε το χθεσινό, αλλά μην βάλεις σφαίρα, γιατί έκλασα και σκότωσα τον γάιδαρο!!

Μήνυμα 129ο Ανέκδοτα - Σελίδα 6 Empty Απ: Ανέκδοτα
 18/1/2012, 03:54

Mpompiras




- Πύργε ελέγχου, είμαι στα 2500 πόδια, βρίσκομαι 400 χλμ μακριά από στεριά και δεν έχω σταγόνα καύσιμα. Δώσε οδηγίες. - Επανέλαβε μετά από μένα: \"ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ Ο ΕΝ ΤΟΙΣ ΟΥΡΑΝΟΙΣ...\"

Μήνυμα 130ο Ανέκδοτα - Σελίδα 6 Empty Απ: Ανέκδοτα
 18/1/2012, 03:55

Mpompiras




Ένας γέρος 70 ετών βλέπει έξω από ένα μπαρ την επιγραφή: "Όποιος πίνει ξανανιώνει."
Μπαίνει λοιπόν στο μπαρ και παραγγέλνει ένα κιλό κρασί. Το πίνει και ρωτάει τον μπάρμαν:
- Πόσο με κάνεις τώρα;
Και ο μπάρμαν:
- Ε,γυρω στα εξηντα θα είστε!
- Πω, πω! Τόση διαφορά! λέει ο γέρος. Φέρε κι άλλο κρασί.
Πίνει, πίνει...Ήπιε περίπου εξι κιλά και φωνάζει τον μπάρμαν:
- Ε, σύ,τώρα πόσο με κάνεις;
- Γύρω στα 10, λέει εκείνος.
Και ο έξυπνος πελάτης:
- Ε, μια και είμαι ανήλικο, θα περάσει ο μπαμπάς μου να σε πληρώσει!!!

Μήνυμα 131ο Ανέκδοτα - Σελίδα 6 Empty Απ: Ανέκδοτα
 18/1/2012, 03:57

Mpompiras






Ένας μαθηματικός πήγαινε κάθε βράδυ σε ένα μπαρ και έπινε.
Ένα βράδυ καθώς βγαίνει από το μπαρ πέφτει πάνω σε ένα τζιπάκι 4Χ4.
Το βλέπει βγάζει τα κλειδιά του και πάει δίπλα στο 4Χ4 και γράφει =16.
Το πρωί το βλέπει ο ιδιοκτήτης του αμαξιού, τρελαίνεται και το τρέχει στον φαναρτζή.
- Γειά σας, τί θα θέλατε;
- Ε, να ένας βλάκας μου χάραξε αυτό. Πόσο θα κοστίσει;
- Γύρω στα 100 ευρώ.
Τα σκάει τα λεφτά και του επισκευάζουν το αμάξι.
Το επόμενο βράδυ το ξαναβλέπει ο μαθηματικός, και ξαναγράφει: 4Χ4=16.
Το ξαναπάει ο ιδιοκτήτης στον φαναρτζή, άλλα 100 ευρώ.
Το ξαναχαράζει ο μαθηματικός.
Πάει ο ιδιοκτήτης στο φαναρτζή και του λέει:
- Για να μην το χαράζει ο τρελός, γράψε και εσύ =16, αλλά ανάγλυφα, να μοιάζει με το 4Χ4.
Το βράδυ ο μαθηματικός πέφτει πάλι πάνω στο τζιπάκι και βλέπει 4Χ4=16.
Βγάζει τα κλειδιά του και χαράζει: ΣΩΣΤΟ!

Μήνυμα 132ο Ανέκδοτα - Σελίδα 6 Empty Απ: Ανέκδοτα
 23/1/2012, 21:46

G_SkyKnight




Ήταν μια φορά ο Πέτρος και βλέπει το φίλο του τον Κώστα σκεφτικό.
-Γιατί είσαι τόσο σκεφτικός;του λέει
-Σπουδάζω μια νέα επιστήμη.
-Ποια;
-Τη λογική.
... -Δηλαδή;
-Τι έχεις στο σπίτι σου που σου αρέσει πάρα πολύ;
-Το ενυδρείο μου,του λέει ο Πέτρος.
-Δηλαδή σου αρέσουν οι παραλίες.
-Ναι.
-Δηαλαδή σου αρέσει η άμμος.
-Ναι.
-Δηλαδή σου αρέσουν τα ψάρια.
-Ναι.
-Οπότε σου αρέσουν και τα μπαράκια στην παραλία.
-Ακριβώς,του λέει ο Πέτρος.
-Δηλαδή σου αρέσουν και τα ξώβιζα τα γκομενάκια με τα έξαλλα τα μαγιώ,λέει ο Κώστας.
-Ναι.
-Άρα είσαι άντρας.
-Ναι ρε Κώστα,μπράβο.Ωραία η λογική.
Φεύγει ο Πέτρος εντυπωσιασμένος από τη λογική του Κώστα και συναντάει έναν άλλο φίλο του,τον Γιώργο.
-Γεια σου ρε Γιώργο.Τώρα συνάντησα τον Κώστα και μου έμαθε μια νέα επιστήμη,τη λογική.Θες να στη δείξω;
-Ναι.Για πες,του λέει ο Γιώργος.
-Έχεις ενυδρείο σπίτι σου;
-Όχι.
-Ε είσαι XXX !

Μήνυμα 133ο Ανέκδοτα - Σελίδα 6 Empty Απ: Ανέκδοτα
 25/1/2012, 14:38

G_SkyKnight




Ο μικρός μπόμπιρας ρωτάει μία μέρα τον πατέρα του:
Μπαμπά τι είναι το κεφάλαιο, η εξουσία, η εργατική τάξη και ο λαός που μας είπαν στο σχολείο;
Για παράδειγμα, απαντάει ο πατέρας του, Εγώ στην οικογένεια είμαι το κεφάλαιο, η μαμά σου είναι η εξουσία, η φιλιππινέζα μας είναι η εργατική τάξη, και εσύ είσαι ο λαός!
Α, καλά λέει ο μπόμπιρας, που δεν πολύ κατάλαβε.
Ένα βράδυ ο μπόμπιρας χέστηκε στο κρεβάτι του. Σηκώνεται λοιπόν και πάει προς το δωμάτιο της φιλιππινέζας να την ξυπνήσει για να τον καθαρίσει. Ανοίγει τη πόρτα και βλέπει τον μπαμπά του να πηδ*** την φιλιππινέζα. Τώρα κατάλαβα, φωνάζει ο μπόμπιρας! Όταν η εξουσία κοιμάται, το κεφάλαιο πηδ*ει την εργατική τάξη και ο λαός μένει χεσμένος!

Μήνυμα 134ο Ανέκδοτα - Σελίδα 6 Empty Απ: Ανέκδοτα
 8/2/2012, 20:49

G_SkyKnight




Ήταν ένας Αμερικάνος, ένας Κινέζος και ένας Κύπριος και κάθονταν σε ένα παγκάκι. Ξαφνικά ο Κινέζος έβαλε τα χέρια του πάνω απ' τα μάτια του στο πλάι της κεφαλής. Τότε τον ρώτησε ο Αμερικάνος:
- Τι κάνεις ρε;
- Εμείς στην Κίνα έχουμε ένα σύστημα στο κεφάλι μας και επικοινωνούμε μεταξύ μας.
Σε κάποια άλλη φάση, ο Αμερικάνος έπιασε το χέρι του το αριστερό εκεί που πιάνει ο γιατρός τον σφυγμό. Τον ρωτάει ο Κύπριος:
- Τι κάνεις εκεί;
- Εμείς στην Αμερική έχουμε ένα σύστημα στο χέρι για να επικοινωνούμε μεταξύ μας.
Ο Κύπριος βλέποντας πως οι φίλοι του είχαν κάτι πολύ μοντέρνα συστήματα επικοινωνίας πάνω τους, ήθελε να δείξει κάτι κι αυτός. Ξαφνικά την αμόλησε. Τότε ρωτάει ο Κινέζος:
- Τι κάνεις ρε;
Και απαντάει:
- Ησυχία. Ήρθε fax!!!

(Σημείωση: προς Θεού, δεν έχω κάτι με τους Κύπριους)

Μήνυμα 135ο Ανέκδοτα - Σελίδα 6 Empty Απ: Ανέκδοτα
 12/2/2012, 21:12

G_SkyKnight




Τελευταία μέρα των διακοπών για ένα ζευγάρι που είναι στην ρεσεψιόν για να πληρώσει. Του λεει λοιπόν ο ρεσεψιονίστ
- Ολα μαζί, σύνολο 53.000 δρχ. για την διαμονή.
- Α, ωραια γυναίκα πάλι τζάμπα την βγάλαμε, λέει ο άντρας.
- Μην βιάζεστε έχετε ακόμα 30.000 δρχ. για την πισίνα, λέει ο ρεσεψιονίστ.
- Μα εμείς δεν πατήσαμε καν στην πισίνα...
- Δεν μας ενδιαφέρει κύριε, η πισίνα εκει ήτανε, ας πηγαίνατε!
- Τέλος πάντων...
- Επίσης 25.000 δρχ. για το γυμναστήριο.
- Μα εμείς ούτε καν απ' έξω περάσαμε!
- Δεν μας ενδιαφέρει κύριε, εκεί ήταν, ας πηγαίνατε.
- Ας είναι, τι να γίνει ρε γυναίκα.
- Α, και τελος 20.000 δρχ. για το πάρκινγκ.
- Μα εμείς ουτε καν ποδήλατο δεν έχουμε.
- Δεν μας ενδιαφέρει κύριε, εμείς πάντως το είχαμε στην διαθεσή σας.
- Ωραία θα στα πληρώσω όλα αυτά αλλά και εσύ θα μου δώσεις 200.000 δρχ. επειδή γ@μησες την γυναίκα μου.
- Μα τι λέτε κύριε, εγώ ούτε καν την άγγιξα.
- Α, δεν μας ενδιαφέρει κύριε, εμείς εδώ την είχαμε, ας την γ@μούσες.

Μήνυμα 136ο Ανέκδοτα - Σελίδα 6 Empty Απ: Ανέκδοτα
 12/2/2012, 22:37

Pan0sTad3Ann




Η θεία του μπόμπου θα μάζευε για τσάι όλες της γεροντοκόρες της γειτονιάς και γνωστού όντως του χαρακτήρα του Μπόμπου , η θεία του είναι ζωσμένη στα μαύρα φίδια . Κάνει λοιπόν δριμύτατες προληπτικές παρατηρήσεις στον Μπόμπο , ώστε να μην την εκθέσει μπροστά σε τόσες κυρίες που θα έλθουν στο σπίτι ....
- " Αν πεις τίποτα και με εκθέσεις μπροστά σε τόσο κόσμο , θα σε βάλω τιμωρία ! ... Ξηγηθήκαμε ;... "
Πράγματι , έρχεται το τσάι -πάρτι και ο Μπόμπος είναι υπόδειγμα τάξης . Οι κυρίες βλέποντας ένα τόσο ήσυχο και αμίλητο παιδάκι , για να του δώσουν θάρρος , αρχίζουν να του μιλούν . Όμως ο Μπόμπος βράχος . Αμίλητος και σοβαρός δεν αποκρίνεται σε κανένα ...
- " Πέσ μας κάτι Μπόμπο ! " ..... του λένε οι κυρίες και ο Μπόμπος ετοιμάζεται να μιλήσει , αλλά η θεία του δαγκώνεται και με αγριάδα του κάνει νοήματα να μην βγάλει μιλιά !
Με τα πολλά όμως , ο Μπόμπος δεν κρατιέται και πετάγεται :
- Να πω ένα αίνιγμα ; ...
Στο άκουσμα της φράσης , η θεία του Μπόμπου γίνεται έξαλλη , αλλάζει δέκα χρώματα και κάνει απεγνωσμένα νοήματα για να αποτρέψει το επικείμενο νέο ... έγκλημα του Μπόμπου ....
Όμως ο Μπόμπος ενθαρρυμένος από τις γεροντοκόρες , αρχίζει το ... αίνιγμά του :
- Τι είναι αυτό , που μπαίνει σκληρό και όρθιο , ενώ όταν βγαίνει είναι μαλακό και στάζει ένα άσπρο υγρό ; ....
Περιττό να ειπωθεί , ότι η θεία του Μπόμπου έχει φθάσει στα όρια νευρικής κρίσεως , ενώ κοντεύει να πάθει εγκεφαλικό .
Εν τω μεταξύ και οι γεροντοκόρες έχουν αιφνιδιασθεί από το απρόσμενο " αίνιγμα " του Μπόμπου και δεν μπορούν να κρύψουν την αμηχανία τους ...
- " Να το πάρει το ποτάμι ; " ... φωνάζει θριαμβευτικά ο Μπόμπος .
- " Πες μας Μπόμπο ! " κατορθώνει να ψελλίσει μια κυρία .
- Λοιπόν ! .... Είναι το παξιμάδι ! ..... Μπαίνει σκληρό και όρθιο στο γάλα και βγαίνει μαλακό και στάζει γάλα ! ....
Και ενώ ένας αναστεναγμός ανακούφισης πάει να βγει από την θεία για την απρόσμενη απάντηση του Μπόμπου , αυτός απτόητος συνεχίζει :
- Και η μα**κω η θεία μου νόμιζε ότι ήταν η π****α και μου έκανε νόημα να μην το πω!

Μήνυμα 137ο Ανέκδοτα - Σελίδα 6 Empty Απ: Ανέκδοτα
 12/2/2012, 22:42

Pan0sTad3Ann




Στο σχολείο η δασκάλα αφού εξήγησε στους μαθητές τις διάφορες κατηγορίες των ουσιαστικών, τους ζήτησε κάθε παιδάκι με τη σειρά να πει στη τάξη μεγαλοφώνως ένα ουσιαστικό που τρώγεται.

Η Ελενίτσα είπε η πατάτα κυρία, ο Γιώργος είπε το αυγό, η Μαρία φώναξε η ντομάτα κ.λ.π. ενώ όταν ήρθε η σειρά του Μπόμπου ακούστηκε από το βάθος της αίθουσας, "η λάμπα κυρία".

Έχεις φάει πολλές λάμπες Μπόμπο, τον ρώτησε η κυρία του.

Εγώ όχι βέβαια, απάντησε αυτός, αλλά χτές το βράδυ άκουσα τον πατέρα μου να ψιθυρίζει στην μάνα μου, "σβήσε τη λάμπα κι έλα να τη φας".

Μήνυμα 138ο Ανέκδοτα - Σελίδα 6 Empty Απ: Ανέκδοτα
 12/2/2012, 22:45

Pan0sTad3Ann




Μια μέρα ο Μπόμπος στο σχολείο, αφού τελείωσε το μάθημα και είχαν φύγει όλα τα παιδάκια, λέει στη δασκάλα: - Κυρία έχω 10.000 δρχ. Αν σου τα δώσω να σου πιάσω λίγο το μπουτάκι...?

..

- Τι πράγματα είναι αυτά που λες Μπόμπο; του λέει.
- Κύρια να τα κάνω 20.000 δρχ; Το σκέφτεται η κύρια και συμφωνεί μαζί του.

Αφού τη χουφτώνει κανονικά της λέει:

- Κυρία να σου δώσω 30.000 δρχ. να σου πιάσω το βυζάκι;
- Και δεν το πιάνεις; του λέει η κύρια.
- Κυρία, της λέει, να σου δώσω 40.000 δρχ. να βγάλεις έξω τις βυζάρες σου να τις γλύψω;

Συμφωνεί η κύρια και της τα γλύφει.

- Κυρία μίας και φτάσαμε εδώ να σε πάρω από μπροστά για 100.000 δρχ.;

Δεν το σκέφτεται καθόλου η δασκάλα, κατεβάζει το κυλοτάκι και ο Μπόμπος τη γ@μ@ει. Μετά το γ@μήσιii της λέει ο Μπόμπος:

- Κυρία έχω άλλες 110.000 δρχ. Να στα δώσω να σε γ@μήσw απ` τον κwλο;
- Κοίταξε να δεις μπόμπο του λέει η κύρια, από πίσω είμαι παρθένα.
- Με το γαριδάκι που έχω κύρια δεν θα καταλάβαιτε τίποτα.

Αυτή το σκέφτεται λίγο και συμφωνεί. Αφού τη γ@μάεiii και από κώλο, χαιρετιούνται και ο Μπόμπος φεύγει. Ενώ έφευγε χαρούμενη η κύρια που είχε μαζέψει τόσα λεφτά, τη συναντάει ο διευθυντής και της λέει:

- Τι γίνεται κύρια Παπαδοπούλου, σας έδωσε ο Μπόμπος τα χρήματα του μισθού σας που του έδωσα να σας φέρει;

Μήνυμα 139ο Ανέκδοτα - Σελίδα 6 Empty Απ: Ανέκδοτα
 12/2/2012, 22:48

Pan0sTad3Ann




Η καινούργια και ωραία δασκάλα κάνει μάθημα και ο επιθεωρητής κάθετε σε ένα θρανίο και επιθεωρεί.
Σε κάποια στιγμή η δασκάλα σηκώνει το χέρι της, γράφει μια δύσκολη λέξη στον πίνακα και ρωτά τα παιδιά ποιος μπορεί να την διαβάσει.
Την ώρα όμως που σήκωσε η δασκάλα το χέρι της, για να γράψει τη λέξη, σηκώθηκε λίγο η φούστα της και φάνηκε το μπούτι της, το οποίο βλέποντας το ο γέρος επιθεωρητής αναφωνεί ψιθυριστά:
_«Πω – πω μπούταρος!»
Ακούγοντας αυτό ο Μπόμπος σηκώνει το χέρι του, για να πει και Βλέποντας αυτό η δασκάλα γυρνά και του λέει:
_ Έλα Μπόμπο λέγε.
Και ο Μπόμπος:
_Η λέξη που γράψατε κυρία είναι η λέξη «μπούταρος»,
Ακούγοντας αυτό η δασκάλα νευριάζει και διατάζει το Μπόμπο να βγει έξω από την αίθουσα.
Υπακούοντας ο Μπόμπος απομακρύνεται και όταν περνά δίπλα από τον επιθεωρητή του λέει ψιθυριστά:
_Αλλη φορά, ρε βλάκα, άμα δεν ξέρεις, να μη μιλάς!

Μήνυμα 140ο Ανέκδοτα - Σελίδα 6 Empty Απ: Ανέκδοτα
 26/2/2012, 12:01

gpasxalis




Είναι 3 φίλοι σε ενα αυτοκίνητο,
ο ένας είναι φυσικός, ο άλλος μαθηματικός και ο τρίτος προγραμματιστής.
Κάποια στιγμή το αυτοκίνητο χαλάει και οι 3 φίλοι
σκέφτονται πως θα το φτιάξουν.
Λέει ο Φυσικός οτι σύμφωνα με τον τάδε νόμο της φυσικής και
με την βοήθεια της βαρύτητας, αν το σπρώξουμε με δύναμη 120 Ν
θα καταναλώσουμε ενέργεια 350J όμως θα το βάλουμε μπροστά!
"Τι βλάκειες λες ρε?" του λεεί ο Μαθηματικός, "ακούστε εδω τι θα κάνουμε"
και αναπτύσει 13 ολοκληρώματα, καμια 7αρα εξισώσεις 6ου βαθμού και
βγαζει την απόφαση πως το πρόβλημα έιναι στα καρμπιρατέρ και πως πρέπει να
τα καθαρίσουν.
Πετάγετε και ο προγραμματιστής και λέει
"Ρε αλάνια, γιατι δεν βγαίνουμε και ξαναμπαίνουμε?"

Μήνυμα 141ο Ανέκδοτα - Σελίδα 6 Empty Απ: Ανέκδοτα
 3/4/2012, 15:29

G_SkyKnight




ΑΓΓΕΛΙΑ Sex
Στο κρεβάτι: 100 E- Στον καναπέ: 50 E- Στο πάτωμα: 25 E
Μια γριούλα περνώντας διάβασε την αγγελία, χτύπησε την πόρτα και του έδωσε όλα τα χρήματα της σύνταξης της. Βλέποντάς την ο νεαρός αισθάνθηκε αμήχανα στην αρχή, αλλά μέτρησε τα χρήματα: 100 EURO Φίλησε την γριά και την ρώτησε: -Στο κρεβάτι;;; Χαμογελώντας η γριά του είπε:- Καλά, [System: Υβριστικό Περιεχόμενο (Έγινε αλλαγή με αυτό το μήνυμα)] είσαι; 4 φορές στο πάτωμα!!

Μήνυμα 142ο Ανέκδοτα - Σελίδα 6 Empty Απ: Ανέκδοτα
 28/6/2013, 00:15

G_SkyKnight




Ρωτάει ένας γύφτος τον άλλο :
- Πόσα Τ.Ε.Ι. έχει η Ελλάδα;
- Αγραμματο είσαι; ντώντικα και μένουν στον Όλυμπο...!!

Μήνυμα 143ο Ανέκδοτα - Σελίδα 6 Empty Απ: Ανέκδοτα
 29/6/2013, 20:26

MakinhO




Μια φορά σε ένα μπαρ καθόταν ένας αδύνατος κύριος και κοιτούσε με μανία το ποτό του. Σε μια στιγμή έρχεται ένας μεγαλόσωμος κύριος, του παίρνει το ποτό του και το πίνει μονορούφι τότε ο άλλος βάζει τα κλάματα. Ο μεγαλόσωμος κύριος του λέει:
- "Καλά ρε φίλε μην κάνεις έτσι, θα σου πάρω άλλο."
- "Όχι, δεν φταις εσύ", λέει ο αδύνατος κύριος.
- "Σήμερα είναι η πιο άσχημή μου μέρα. Το πρωί άργησα να σηκωθώ, έχασα ένα σημαντικό ραντεβού στη δουλειά και ο διευθυντής μου με απέλυσε. Βγαίνω έξω, μου έχουν κλέψει το αυτοκίνητο. Παίρνω ένα ταξί και ξεχνάω μέσα το πορτοφόλι μου. Γυρνάω σπίτι και βλέπω τη γυναίκα μου αγκαλιά με τον υδραυλικό. Και ενώ δεν έφταναν όλα αυτά, ενώ σκόπευα να βάλω ένα τέλος στη ζωή μου έρχεσαι κι εσύ και μου πίνεις το δηλητήριο!"



Σελίδα 6 από 6Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή:
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις