“Ο Δικός σου Online Ελληνικός Κόσμος„
Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι 10/5/2024, 05:51


Σας ενημερώνουμε πως ως επισκέπτης έχετε μειωμένη πρόσβαση στην ιστοσελίδα μας.Για να αποκτήσετε πλήρη πρόσβαση, συνδεθείτε με το όνομα και τον κωδικό σας πρόσβασης ή κάντε τώρα την εγγραφή σας απολύτως δωρεάν.



Greek Cosmos » Gaming & Τεχνολογία » Φάκελος » Ζητήστε Βοήθεια » Φάκελος » Ανοιχτά τεχν. Προβλήματα » Αγορά Καινούριου Υπολογιστή [Hardware Help]
Σελίδα 1 από 1 |


DraGoN99




Γεια σας. Τωρα το καλοκαιρι, τελη Ιουλιου θα εχω αρκετα χρηματα για να αγορασω εναν καινουριο υπολογιστη αλλα θα ηθελα την βοηθεια απο αυτων που ασχολουνται με hardware και pc builds γιατι εγω δεν γνωριζω και πολλα οπως καταλαβαινετε... Ας ξεκινησω λεγοντας σας μερικες πληροφοριες: 1ον, θελω ο υπολογιστης να ειναι για παιχνιδια 2ον, οχι ετοιμος, φτιαγμενος κομματι-κομματι 3ον χρειαζομαι τα παντα απο μεσα εκτοσ τροφοδοτικο, ολα τα υπολοιπα θα αλλαχτουν, καθως εχω 22αρα οθονη και razer ποντικι και πληκτρολογιο. και 4ον δινω μεχρι 600 ευρω αλλα πιστευω και με λιγοτερα γινεται να κανουμε ενα μετριο pc. Ενας φιλος μου, μου προτινε αυτο το setup και θα το προτιμισω μαλλον αλλα ακομη δεν εχω καταληξει καπου. περιμενω απαντησεισ παιδια, Ευχαριστω πολu Happy

Αγορά Καινούριου Υπολογιστή [Hardware Help] 13420759

G_SkyKnight




Ξέρεις τι, εδώ βλέπουμε γενικά χαρακτηριστικά ! Όχι ακριβή μοντέλα για να δω λεπτομέριες. Αν εννοείς να το δούμε γενικότερα το θέμα, τότε είναι καλά !



Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή:
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις